Ako zistiť či (ne)máte pri sebe muža na celý život

To, že vám občas povie, že vás má rád alebo vás miluje, nemusí ešte nič znamenať, pretože ako vieme, skutky sú viac ako slová. Preto sa radšej sústreďte na veci, ktoré robí a ktoré vám dajú jasne najavo, ako to s vami myslí.

Ťažká komunikácia

V jeden večer sa ozve a vy ste z toho namäkko. Mobil kontrolujete každú sekundu a dúfate, že napíše. Ale nie a vy si nadávate na seba aká ste a snažíte sa presvedčiť sa, že je čas vykašľať sa na neho. Na druhý deň sa vám ozve, vy ste celá naradostená a na včerajšok ste zabudli. Takto to ide týždne, mesiace…? Áno, nemusíte spolu komunikovať denne, no ak sa vaše emócie a pocity k nemu striedajú častejšie ako deň, je to problém.

Ani jeden muž by vo vás takéto pocity vyvolávať nemal. Pocity zúfalstva, neistoty, pochybností o sebe samej… Zbláznite sa z toho. I keď vy ho možno milujete, on v tom nelieta ako vy. Inak by nedovolil, aby ste sa kvôli nemu trápili.

Sex je len o ňom?

Ak je sex s ním egoistický, rýchly a vtedy keď on chce – stačí odpovedať áno iba na jednu vec – tak je to problém. Muž, ktorý ženu miluje nedovolí, aby boli jeho potreby vždy na prvom mieste. Ak sa to stane pár krát, je to v poriadku. No ale v prípade, že je to samozrejmosť, tak nie. V prípade, že sa ani v posteli nevenuje vašim potrebám, znamená to, že mu vlastne nezáleží vôbec na tom, či si to vy užijete. Myslí len na seba.

Foto: unsplash.com